Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

ZKS PROFİL

ZKS PROFİL PLASTİK KAUÇUK ELEKTRİK KALIP SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

    
Hakkımızda Kalite Politikası Misyonumuz Vizyonumuz

HAKKIMIZDA

2008 Yılında  ZKS PROFİL adı altında faaliyete geçen firmamızda müşteri isteklerine odaklı Kablo Kanalı , Pano Kanalı ve Süpürgelik üretimi faaliyet göstermeye başlamıştır. İş veren ve çalışanlarımız olarak hedeflerimizi büyük tutarak yurtiçi ve yurtdışı’na ürünlerimizin sevki başlamış ve gün geçtikçe sayıları artarak devam etmektedir.
2009
Yılında üretim sahamızı ve çalışanlarımızı genişleterek siz müşterilerimize kaliteli ürünlerimizle hizmet vermek ve memnuniyeti sağlamak amacıyla çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.KALITE POLITIKASI;

ZKS PROFIL PLASTIK ,KAUÇUK,ELEKTRIK KALIP SAN.LTD.STI.

Kablo kanali ve ek parçalari üretimi ve satisiyla ülke ekonomisine önemli katkilarda bulunan, topluma ve çevreye karsi sorumluluklarinin bilincinde, sürdürülebilir gelismeyi yasam sekli yapan, teknoloji ve kalite açisindan sektöründe lider bir kurulus olmak hedefiyle müsterilerimize en yüksek faydayi saglayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortagi olarak sunmak ve sürekli müsteri memnuniyetini saglamaktir.
Tüm çalisanlarimiz birbirlerini de birer müsteri olarak görmeli ve Süreç Yaklasimi ile Sürekli Iyilestirmeyi esas alarak Sifir Hata 'yi hedeflemistir. Müsterilerimizi beklentileri dogrultusunda memnun edebilmenin, çalisanlarimizin her yaptiklari iste ilk defanin verdigi heyecani yasayabilmeleri ve onlarin mutluklariyla dogrudan endeksli oldugunun bilicinde olarak, çalisanlarimizla el ele çalisma prensibiyle, sürekli gelisme ve ögrenmeyi desteklemekteyiz. Ancak maliyetlerimizi düsürerek, verimliligimizi ve uzun vadeli karliligimizi arttirarak müsterilerimize, rakiplerimizle kiyasla düsük maliyetli yüksek kaliteli ürünleri güven içerisinde imal etmekteyiz. Bu baglamda amacimiz, bütün faaliyet sahamizda ve hizmet birimlerimizde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir sekilde saglamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yasam sekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir. Toplam Kalite Yönetimi ile is mükemmelliginin kaçinilmaz getirisi olan müsteri memnuniyetinin saglanmasi ZKS PROFIL PLASTIK KAUÇUK ELEKTRIK LTD. STI. çalisanlari olarak hepimizin görevidir.

Başa Dön

 

ZKS PROFIL OLARAK MISYONUMUZ;

ZKS PROFIL olarak;
Üretim amaçlarimiz dogrultusunda, Kaliteyi artirmak için personele yönelik inceleme, arastirma,danismanlik ve egitim hizmeti vererek yönetimi sürekli degerlendirmek ve gelistirme faaliyetlerini sürekli kilarak, üretimde verimliligi arttirmak ve müsterilerimize iyi hizmet vermektir.

Başa Dön

 

ZKS PROFIL OLARAK VIZYONUMUZ;

ZKS PROFIL olarak;

Firmamizda ve çalistigimiz müsterilerimizle kaliteyi bir yasam biçimi haline getirerek üretimi daha çok arttirmak ve sürekli gelisen bir firma olmak. Yeniliklere açik olarak çalisma ortami saglamak.

Başa Dön

 

ONLİNE KATALOG

Sizler için Hazırladığımız
Online Kataloğumuzu İnceleyerek Ürünlerimiz Hakkında Ayrıntılı Bilgi Edinebilirsiniz.
bize ulaşın

BİZE ULAŞIN

ZKS PROFİL PLASTİK KAUÇUK ELEKTRİK KALIP SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.
TEL : +90 232 877 15 46
MAİL : info@zksprofil.com